1399/07/07
به مناسبت هفته دفاع مقدس| تجلیل رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از فرزندان شاهد و ایثارگران شاغل در سازمان

به مناسبت هفته دفاع مقدس| تجلیل رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از فرزندان شاهد و ایثارگران شاغل در سازمان

عصر دیروز از فرزندان شاهد و ایثارگران شاغل در سازمان  تجلیل و قدردانی شد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، در ششمین روز از هفته دفاع مقدس، طی  مراسمی از  پرسنل جانباز، ایثارگر و فرزندان شاهد  با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور تجلیل بعمل آمد.  
نجار در این مراسم، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و قدردانی از مجاهدتها و رشادتهای دلیرمردان ایران اسلامی بیان داشت: بسیار خرسندم که در خدمت شما ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، جانبازان گرانقدر و خانواده های معزز شهدا هستم. 
 وی افزود :عزت و عظمت اسلام در سایه دفاع از ارزش‌ها و به واسطه خون هزاران شهید به دست آمده و آرامش امروز ما مرهون جان بر کفی های عزیزان ایثارگر است که باید قدردان زحماتشان بود.  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اظهار داشت: سرمایه های هشت سال دفاع مقدس با جان فشانی و توکل به خدا از کیان اسلامی و ارزشهای اسلام ناب محمدی دفاع کردند و اکنون وظیفه ما این است که این ایثار و فداکاری ها را برای نسل جوان تبیین کنیم و یاد و خاطره رشادتهای رزمندگان را زنده نگه داریم. 
 دبیر ستاد ملی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران زندگی با برکت امروز و رهایی از سلطه بیگانگان را ثمره مجاهدتها و تحمل شکنجه ها و سختی های این عزیزان دانست و حضور ایثارگران و فرزندان شاهد در جمع کارکنان سازمان را مایه افتخار دانست.  
در ادامه چند تن از حضار به بیان خاطرات خود از هشت سال دفاع مقدس پرداختند و از رشادت های کارکنان جانباز و ایثارگر فرزندان شاهد با اهداء لوح سپاس، تقدیر و قدردانی شد.

شناسه خبر : 3260
امتیاز شما برای این خبر: