1399/10/20
ضرورت اتخاذ تدابیر و راهکارهای لازم به منظور پیشگیری از قطعی برق در کردستان

ضرورت اتخاذ تدابیر و راهکارهای لازم به منظور پیشگیری از قطعی برق در کردستان

ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان کردستان اتخاذ تدابیر و راهکارهای لازم به منظور پیشگیری از قطعی برق در سطح استان مورد تاکید قرار داد.

به گزارش اداره کل مدیریت بحران استانداری کردستان؛ در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان کردستان که با دستور کار اتخاذ تدابیر و راهکارهای لازم برای تامین سوخت جایگزین به منظور پیشگیری از قطعی برق در سطح استان در محل معاونت امور عمرانی برگزار گردید گزارش ادارات کل و سازمان های مرتبط در این خصوص استماع شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در این جلسه با درخواست از مردم کردستان جهت صرفه جویی در مصرف گاز افزود: امید است با همکاری مردم و مسئولان مانع از خاموشی‌های احتمالی ناشی از کاهش تولید برق در استان شویم.

وی خاطرنشان کرد: ضروریست دستگاه های اجرایی متولی در استان با مدیریت واحد، نسبت به تامین و ذخیره سازی سوخت روزانه مورد نیاز نیروگاه حرارتی سیکل ترکیبی سنندج اقدامات لازم را اتخاذ کنند.

ملکی در ادامه سخنان خود ضمن درخواست از صدا و سیما و رسانه های جمعی استان جهت اطلاع رسانی گسترده  نحوه مصرف صحیح گاز توسط مشترکین، لزوم مدیریت مصرف بهینه برق در معابر شهری، خیابان ها، پارک ها و فضای سبز برای کاهش میزان مصرف برق را مورد تاکید قرار داد.

شناسه خبر : 3491
امتیاز شما برای این خبر: