1399/10/23
شایانفر :
فوت دو نفر در محور تربت جام -فریمان ارتباط مستقیمی با زلزله سفید سنگ ندارد و بر اثر تصادف رخ داده است

شایانفر : فوت دو نفر در محور تربت جام -فریمان ارتباط مستقیمی با زلزله سفید سنگ ندارد و بر اثر تصادف رخ داده است

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: فوت دو نفر در محور تربت جام -فریمان ارتباط مستقیمی با زلزله دیشب سفید سنگ ندارد و بر اثر تصادف رخ داده است.

حجتعلی شایانفر روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: خبر منتشر شده در رسانه‌ها پیرامون ریزش سنگ از کوه در پی زمین‌لرزه و برخورد با یک خودروی پراید و واژگونی این خوردو با دو کشته و یک مجروح مورد تایید نیست و اظهار نظر کارشناسی در این زمینه بایستی توسط پلیس راه ارائه شود.ضمن اینکه طبق اعلام فرمانده پلیس راه استان ،محل وقوع تصادف در جاده فرعی اسد آباد به فریمان بوده و در ساعت ۴ صبح رخ داده است.

وی بیان کرد: خوشبختانه تا این لحظه هیچگونه خسارت جانی از بابت زلزله  ۴.۲ ریشتری سفید سنگ نداشته ایم و نیروهای امدادی همچنان در حالت آماده‌باش هستند. 

وی خاطر نشان کرد: این زلزله خسارت به شبکه‌های برق، آب ،گاز و مخابرات فریمان ایجاد نشده و خدمات رسانی انها اختلال ایجاد نشده است و فقط احتمال ترکهایی در برخی از ساختمان‌های خشتی وجود دارد که در دست بررسی است.

زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۲ ریشتر در حوالی ساعات ۲۲ و ۵۷  دقیقه و ۴۹ ثانیه دوشنبه  در عمق ۹ کیلومتری زمین در منطقه سفید سنگ فریمان رخ داد.

فروردین سال ۱۳۹۶ نیز زمین لرزه‌ای با بزرگی ۶.۲ ریشتر در همین منطقه رخ داد که بر اثر آن چهار روستا تخریب، یک نفر کشته و ۱۷ نفر زخمی شدند.

فریمان در ۶۵ کیلومتری شهر مشهد واقع است.

شناسه خبر : 3499
امتیاز شما برای این خبر: