1399/10/20
کریمیان مدیرکل مدیریت بحران  استان ایلام خبرداد  : خطر سقوط تخته سنگ چندین تنی که در ارتفاعات مشرف به شهر آسمان آباد امروز توسط عوامل راهداری رفع شد  .
خطر سقوط سنگ مشرف به شهر آسمان آبادرفع شد

کریمیان مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام خبرداد : خطر سقوط تخته سنگ چندین تنی که در ارتفاعات مشرف به شهر آسمان آباد امروز توسط عوامل راهداری رفع شد .

سعید رضا کریمیان مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام گفت: تخته سنگ بزرگی با بیش از ۴۰۰ تن که تهدید جدیدی برای اهالی شهر آسمان اباد بود آتشکاری و منفجر شد.

کریمیان مدیرکل مدیریت بحران  استان ایلام خبرداد  : خطر سقوط تخته سنگ چندین تنی که در ارتفاعات مشرف به شهر آسمان آباد از توابعه شهرستان‌چرداول واقع شده بود امروز توسط عوامل راهداری رفع شد  .


سعید رضا کریمیان مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام  گفت: تخته سنگ بزرگی با بیش از ۴۰۰ تن که تهدید جدیدی برای اهالی شهر آسمان اباد بود با همکاری اداره کل راهداری، نیروی انتطامی، هلال احمر و ... آتشکاری و منفجر شد.
کریمیان اضافه کرد در پی بارش های سیل آسا فروردین ماه ۹۸ و اوایل پاییز امسال و زلزله های کرمانشاه ( سرپل ذهاب) تخته سنگ بزرگی با وزن بیش از ۴۰۰ تن در بالا دست شهر آسمان که جابجا شده بود و خطر سقوط آن حتمی بود با همکاری دستگاههای مرفع شد . تبط این خطر از اهالی آسمام آباد رفع شد .

شناسه خبر : 3502
امتیاز شما برای این خبر: