1400/01/02
باحضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

شروع پروژه ساماندهی و زیباسازی ورودی یاسوج

باحضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛ شروع پروژه ساماندهی و زیباسازی ورودی یاسوج

آیین شروع پروژه ساماندهی ورودی شهر یاسوج از سمت روستای سرآبتاوه با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور ،به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج صبح امروز در اولین روز از سال ۱۴۰۰ بازدید از روند اجرای پروژه ساماندهی،درختکاری و گل کاری ورودی شهر یاسوج از سمت جاده شیراز برگزار شد.

در این مراسم که با حضور اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، کیامرث حاجی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد،نصیری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و نستهن مقدم شهردار یاسوج برگزار شد.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در ابتدا گفت: توفیقی بود در استان حضور داشته باشیم و در افتتاح این پروژه درختکاری شرکت کنیم.

وی افزود: با توجه به این که جامعه به سمت ماشینی پیش می رود بحث فتوسنتز و جلوگیری از آلودگی هوا اهمیت زیادی دارد خوشبختانه یک نهضتی در استان آغاز شده است و امیدواریم این استان با وجود زیبایی و طبیعت بکری که دارد با پروژه‌های در حال انجام و همکاری مردم زیباتر هم بشود.
اسماعیل نجار تصریح کرد: در گذشته بحث شهرداری و دهیاری که تبحر در درختکاری و نگهداری آن داشته باشد وجود نداشت و همه در کنار خانه های خود درختکاری و از درختان نگهداری می‌کردند.

نجار گفت: انتظار می رود مردم ما به همان سبک و سیاق قدیم به کنار شهرداری و دهیاری ها بیایند و در حفاظت از درختان کمک کنند و حتی درختکاری را افزایش دهند.

 

شناسه خبر : 3651
امتیاز شما برای این خبر: