1400/02/08
رییس سازمان مدیریت بحران کشور در بازدید از زیرساخت‌های کشاورزی و شالیزار‌های رضوانشهر :
برنامه ریزی برای ساخت سردهنه‌های کشاورزی گامی به سوی مدیریت آب زراعی

رییس سازمان مدیریت بحران کشور در بازدید از زیرساخت‌های کشاورزی و شالیزار‌های رضوانشهر : برنامه ریزی برای ساخت سردهنه‌های کشاورزی گامی به سوی مدیریت آب زراعی

رییس سازمان مدیریت بحران کشور در رضوانشهر از برنامه ریزی برای ساخت سردهنه‌های آب کشاورزی برای مدیریت توزیع آب زراعی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار رییس سازمان مدیریت بحران کشور در بازدید از زیرساخت‌های کشاورزی و شالیزار‌های رضوانشهر گفت: برای مدیریت توزیع آب کشاورزی در رضوانشهر یک سردهنه در منطقه پونل این شهرستان با حدود 8 میلیارد تومان اعتبار ساخته شد.
اسماعیل نجار افزود: استانداری گیلان با توجه به تنش آبی و بحران خشکسالی امسال در حال برنامه ریزی برای ساخت سردهنه جدید در منطقه‌ای دیگر است.
حسن محمد یاری نماینده تالش، رضوانشهر وماسال در مجلس شورای اسلامی هم با تاکید بر استفاده از همه ظرفیت‌ها برای مقابله با بحران کم آبی گفت: امسال کمبود آب باعث شده کشت و کار برنج در بسیاری از شالیزار‌های رضوانشهرعقب تلاش می‌کنیم با همکاری استانداری و سازمان مدیریت بحران، این دغدغه شالیزار‌ها را رفع کنیم.
در این بازدید محمود قاسمی فرماندار ، مرادی مدیر کل بحران استانداری گیلان، محمد یاری نماینده تالش، رضوانشهر وماسال، خرمی مدیرعامل آب منطقه‌ای استان و جمعی از مدیران شهرستان رییس سازمان بحران کشور را همراهی کردند.
 

شناسه خبر : 3711
امتیاز شما برای این خبر: