1400/10/17
نجار در حاشیه جلسه ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان لامرد:
مدیران زودتر از مصوبه دولت بازسازی مناطق سیل زده را آغاز کنند

نجار در حاشیه جلسه ستاد پیشگیری،هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان لامرد: مدیران زودتر از مصوبه دولت بازسازی مناطق سیل زده را آغاز کنند

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا منتظر مصوبه دولت نمانند و زودتر فرایند بازسازی مناطق سیل زده را آغاز کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با حضور سامانه بارشی در جنوب کشور و شهرستان لامرد همه دستگاه‌های اجرایی حضور پیدا کردند و به کمک مردم آمدند. وی افزود: در این چندروز کارهای خوبی انجام شده است ولی متأسفانه به دلیل بی احتیاطی پنج نفر از بهترین هموطنانمان جانشان را از دست دادند. نجار گفت: در سیل باید نکات ایمنی را رعایت کرد تا کسی دچار مشکلی نشود. رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: علاوه بر برپایی اردوگاه و اسکان موقت همچنین برخی اقلام و مایحتاج ضروری مردم سیل زده از سوی سپاه، بسیج و کمیته امداد و سایر نهادهای حمایتی تا حدود زیادی تامین شده است و خدمات رسانی با قوت ادامه دارد. رئیس سازمان مدیریت بحران کشور افزود: پس از امداد و نجات در بخش‌های مختلف ارزیابی‌ها جمع بندی می‌شود و توسط استانداری به ما اعلام می‌کنند و بر اساس دستور العمل ها و قوانین پیشنهاد کمک خودمان را به دولت ارائه خواهیم داد. وی عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی منتظر این نمی‌مانند که در دولت مصوبه‌ای داشته باشند کارهای خودشان را انجام می‌دهند و در حین انجام کار این اقدامات انجام می‌شود. نجار ادامه داد: منتظر ارزیابی استانداری هستیم و دولت همواره تا پایان نیاز در کنار مردم خواهد بود.

شناسه خبر : 4175
امتیاز شما برای این خبر:
© 1398 کلیه حقوق وب سایت متعلق به سازمان مدیریت بحران است.