1400/10/28
عزیمت استاندار کرمان و مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان به مناطق سیل زده جنوب استان

عزیمت استاندار کرمان و مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان به مناطق سیل زده جنوب استان

استاندار کرمان در بازدید از خانه‌های فرونشست کرده روستاهای شهرستان عنبرآباد و دستور بر اسکان اضطراری آنها گفت: اولویت نخست حفظ جان مردم است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل مدیریت بحران استان کرمان، استاندار کرمان به همراه مدیرکل مدیریت بحران استان به منظور مدیریت بحران سیل که شهرستان‌های جنوبی و شرقی استان را درگیر کرده است و نظارت دقیق بر نحوه امدادرسانی، عصر امروز ۲۸ دی ماه عازم مناطق سیل زده شد.
دکتر زینی‌وند ابتدا از شهر عنبرآباد بازدید داشت و سپس در محل جاده مسدود شده توکل‌آباد در مسیر بخش مرکزی حضور یافت.
وی در تماس تلفنی وزیر نیرو به منظور بررسی مناطق سیل زده، در خصوص وضعیت بارندگی‌ها و سیلاب منطقه گزارشی ارائه داد.
استاندار کرمان امشب از محلات عنبرآباد نیز بازدید و در خیابان دولت ضمن حضور در تعدادی از منازلی که دچارآبکرفتگی شده بودند، دستور اسکان اضطراری را صادر و تاکید کرد: اولویت نخست حفظ جان مردم است.
دکتر زینی‌وند همچنین با سه تن از نیروهای برق جنوب که از یکشنبه برای تعمیر خطوط برق آسیب دیده از سیل به نقاط مرتفع اعزام و از دسترس خارج شده بودند، تلفنی ارتباط گرفت و با آنها صحبت کرد.
این افراد در یکی از روستاهای ریگان و در منزل اهالی هستند که استاندار کرمان از صاحب خانه نیز در این ‌تماس تلفنی قدردانی کرد.
همچنین سه نیروی راهداری نیز که گزارش مفقودشدن آنها نیز منتشر شده بود در یکی دیگر از روستاهای ریگان و در منازل اهالی هستند تا با فراهم شدن شرایط به ریگان بازگردند.

شناسه خبر : 4226
امتیاز شما برای این خبر:
© 1398 کلیه حقوق وب سایت متعلق به سازمان مدیریت بحران است.