1400/10/30
سفر به کرمان| تشریح اقدامات نائب رئیس و دبیر شورای عالی مدیریت بحران کشور

سفر به کرمان| تشریح اقدامات نائب رئیس و دبیر شورای عالی مدیریت بحران کشور

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور روند مدیریت بحران و ارزیابی مناطق متاثر از سیل در کرمان را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره اقدامات دو روز گذشته در کرمان گفت:  بازدید دکتر وحیدی وزیر کشور و جمعی از مسئولان ارشد کشوری و استانی از روستای سیلزده میانشهر از توابع شهرستان قلعه گنج و دیدار و گفتگو با مردم با هدف ارزیابی امکانات و نیازها صورت گرفت.
نجار افزود: وزیرکشور و هیات همراه در ادامه بررسی میدانی خسارت سیل اخیر در چراغ آباد، روستاهای اطراف شهر و آبنمای رودخانه سورگاه بازدید و سپس از محل اجرای طرح کنترل و پخش سیلاب در روستای پایابی در ۴کیلومتری قلعه گنج بازدید کردند.
 رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به دستور وزیر کشور مبنی بر تامین تجهیزات لازم جهت تکمیل سیلبند در  شهرداری این شهرستان اشاره کرد و گفت:  در ادامه بررسی میدانی از وضعیت روستای سیلزده میانشهر از توابع شهرستان قلعه گنج و بازدید از مناطق آسیب دیده شهرستان منوجان صورت گرفت.
نجار تصریح کرد:  جلسه ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در  شهرستان جیرفت با دستور کار جمع بندی مسائل سیل جنوب کرمان به ریاست وزیر کشور با حضور مسئولان کشوری و استانی بعد از نماز ظهر در محل فرمانداری جیرفت برگزار و تصمیمات لازم برای بازگشت زندگی مردم آسیب دیده به شرایط عادی اتخاذ خواهد شد

شناسه خبر : 4232
امتیاز شما برای این خبر:
© 1398 کلیه حقوق وب سایت متعلق به سازمان مدیریت بحران است.