• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

اخبار برگزیده

1397/10/17 دوشنبه
دوره آموزشی مدیریت سوانح و بلایای طبیعی در ایلام برگزار شد
سلیمانی دشتکی استاندار ایلام بر اهمیت آمادگی نرم‌افزاری در مدیریت بحران تاکید کرد.
استاندار ایلام با تأکید بر ضرورت اهمیت آمادگی نرم‌افزاری در مدیریت بحران گفت: نمونه‌ی این مدیریت را در طوفان مهران در ایام اربعین شاهد بودیم.
 
به گزارش روابط عمومی ساتانداری ایلام «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در همایش مدیریت بحران که با حضور فرمانداران، مدیران کل، شهرداران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، اظهار کرد: آگاهی دادن به جامعه درباره مخاطرات طبیعی و راه‌های مقابله با آموزش‌های تخصصی و عمومی از مولفه‌های مهم در مدیریت بحران است.
 
وی با تأکید بر آموزش‌های عمومی از طریق فضای مجازی و مطبوعات، تصریح کرد: آمادگی در زیرساخت‌ها، رعایت اصول فنی در ساختارها، اعتقاد داشتن عملی به اصل نظارت مهندسی و رعایت اصول فنی ساخت و ساز توسط شهرداری‌ها از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن‌ها توجه داشت.
 
استاندار ایلام با اشاره به وقوع طوفان در ایام اربعین در مهران، تصریح کرد: آنچه این بحران را مدیریت کردآمادگی نرم‌افزاری و اطلاع‌رسانی به موقع بود.
 
در ادامه این همایش  «محمدفرید لطیفی»، معاون سازمان مدیریت بحران کشور و مولف کتاب مرجع مخاطرات طبیعی ایران ضمن ابراز خشنودی از برگزاری چنین دوره ای از عزم جدی برای آموزش تمامی اقشار در زمینه آمادگی در برابر مخاطرات و  توجه مدیران استانی به این امر تاکید کرد.

عکس ها از: شریفی نیا/ ایلام
 
عكس هاي مرتبط :

^