• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

1397/6/7 چهارشنبهبه مناسبت هفته دولت نجار در شهرستان بهارستان تشریح کرد:
هفته دولت حلقه اتصال و پیوند میان مردم و مسئولان است
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در حاکمیت دینی، دولت و حکومت بدون مردم جایگاهی ندارند، دولت مردان باید این وقت را غنیمت شمرده و با ولی نعمتان خود بنشینند و گزارش کار بدهند، تا مردم با درک محدودیت ها و علم به تلاش مسئولان کماکان حمایت از خادمان خود را ادامه دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان بهارستان به همراه استاندار تهران حضور داشت گفت: هفته دولت گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردانی است که برآمده از متن مردم، با مردم و در راه مردم بودند بطوری که نهایتا جان عزیزشان را هم در این راستا تقدیم کردند.
نجار ضمن گرامی داشت این هفته مبارک تصریح کرد: این هفته فرصت مغتنمی است تا دولت مردان با مردم به زبان اقدامات و فعالیت هایشان صحبت کنند. لذا ملاحظه می فرمایید در اخبار که هر روز تعدادی پروژه، طرح و افتتاحیه در کشور عزیز افتتاح می شود به برکت فعالیت های دولتمردان و به یمن خون پاک شهیدان رجایی و باهنر اعتبار یافته است.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اظهار داشت: ما در این هفته باید تمرین کنیم تا فاصله های میان مسئولان و مردم کوتاهتر شود، چرا که دولت برآمده از متن مردم است و شانی جز خدمت ندارد. یکی از شاخصه های مردم سالاری دینی همین است.
معاون وزیرکشور در ادامه گفت: اگر دولت به وظایف خود عمل کند، این مردم که 8 سال جانانه جنگ را اداره کردند همواره حامی و پشتیبان دولتمردان خود خواهند بود. دولت و ملت به مثابه دوبال یک پرنده هستند فراز و فرودشان، اوج و سقوطشان بستگی به تلاش دولت و حمایت ملت دارد، تا با هم افزایی کشور را به سمت توسعه رهنون شوند.
رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور خاطر نشان کرد: همانگونه که می دانید در کنار مولفه های مهم قدرت در یک کشور، بعد از وسعت سرزمینی قید حجیت با همان مردم آمده است. نکته مهم اینجاست دولت برخواسته از مردم است، پس دولت قدرتمند، مردم قدرتمند در کنار خود دارد.
دبیر شورای عالی مدیریت بحران کشور افزود: هرچقدر مردم حامی و پشتیبان باشند دولت با اقتدار بیشتری گام برمی دارد. دولت و ملت در کنار رهبری و قدرت دفاعی کشور، ایران را در منطقه و دنیا مقتدر جلوه داده و رعب و وحشت بر دل دشمنان انداخته اند که همواره به دنبال تضعیف این کشور از طرق مختلف هستند. که ان شا الله به مقصودشان نخواهند رسید.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در پایان سخنان خود با یادآوری فرمایش معظم رهبری درباره اهمیت هفته دولت اظهار داشت: ایشان فرمودند: در این مناسبت هفته دولت یکی از تصادف های پر معناست، هفته دولت این کشور یادبود شهادت دو شخصیت دولتی برجسته است، در کشور ما هفته دولت، هفته ولادت دولت نیست، ما یادبود دولتمان را شهادت قرار دادیم این خیلی پر معناست.
 
عكس هاي مرتبط :

^

تحت نظارت وف بومی