• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

1396/5/17 سه شنبه
پیام «نجار» به مناسبت روز خبرنگار
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در بخشی از پیام خود تصریح کرد: خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
به نام خداوند لوح و قلم
امروز که به مناسبت سالروز شهادت محمود صارمی به نام خبرنگاران نامگذاری شده است؛ فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود.
جستجو برای سلامت و صحت خبر یکی از هنرهای خوب خبرنگاری برای توسعه ارتباط با مخاطبین رسانه در زمان بروز رخدادهای طبیعی است که بر این اساس اطلاع رسانی شفاف و بهنگام از روند مدیریت بحران در حوادث طبیعی در راستای ایجاد آرامش و اطمینان در جامعه دو شاخص و محور ارزیابی مردم و مسوولین از حرفه خبرنگاری است.
در عرصه مدیریت بحران نیز که اطلاع رسانی به موقع نقشی حیاتی در آموزش، پیشگیری و کنترل اتفاقات پس از حوادث ایفا می کند نوشته هایتان طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صداست.
اینجانب به سهم خودم در سالروز این گرامیداشت مهم ضمن پاسداشت جایگاه رسانه و خبرنگار به همه زحمت کشان این عرصه به ویژه فعالین خبری حوزه بحران تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند منان خواستارم.
 امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی  و ارتقاء سطح ایمنی جامعه در برابر حوادث طبیعی  باشید.
اسماعیل نجار
معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور
 
عكس هاي مرتبط :

بيشتر
^