• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

1396/6/13 دوشنبهنجار در ایوق و چنار:
میزان هماهنگی دستگاه های متولی امر مدیریت بحران در حوادث اخیر ناشی از سیر تحول این بخش در کشور است
رییس سازمان مدیریت بحران کشور امروز دوشنبه با حضور در منطقه زلزله زده شربیان و روستای ایوق، از نزدیک در جریان خدمات رسانی و روند بازسازی این مناطق قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور صبح امروز با حضور در روستای ایوق بر سرعت بخشی در روند بازسازی خانه های تخریب شده این روستا تاکید کرد.
وی گفت: تلاش دولت بر تسریع در بازسازی منازل آسیب دیده روستای است تا مردم این منطقه قبل از فرا رسیدن زمستان در واحدهای مسکونی مستقر شوند.
رییس سازمان مدیریت بحران کشور از تمامی دستگاه های اجرایی و امنیتی از جمله بنیاد مسکن، هلال احمر، سپاه، ارتش، نیروی انتظامی، اورژانس، مدیریت بحران استان، رسانه ملی و ائمه جمعه شربیان و مهربان که از اولین ساعات زلزله در این روستا در کنار مردم بودند قدردانی کرد.
معاون وزیرکشور در نشست با اهالی و مسئولان روستای ایوق ضمن قدردانی از صبر و بردباری اهالی منطقه از مردم خواست تا نهایت همکاری با مسوولان را در امر بازسازی داشته باشند.
نجار در ادامه به روستای چنار از توابع شهرستان عجب شیر که در 25 فروردین سال جاری از سیل آسیب دیده بود رفت و به ارزیابی روند تکمیل واحدهای آسیب دیده پرداخت.
رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور پیش بینی، مقاوم سازی، پاسخگویی و جبران خسارات در اسرع وقت را اصول مهم مواجهه با حوادث غیرمترقبه عنوان کرد و افزود: هماهنگی دستگاه های متولی امر مدیریت بحران در حوادث اخیر ناشی از سیر تحول این بخش در کشور است.
وی با تاکید بر پیگیری روند بازسازی از سوی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سفرهای متعدد و حضور مسوولان دولتی و غیر دولتی حاکی از عزم دولت در کاهش آلام آسیب دیدگان و بازگرداندن آنها به حالت عادی زندگی در این مناطق است.
 
عكس هاي مرتبط :

بيشتر
^