• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

1398/2/22 يكشنبهبختیاری خبر داد:
برگزاری مجمع جهانی کاهش خطر پذیری بلایا در ژنو/ نجار رئیس هیات اعزامی جمهوری اسلامی ایران
مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل گفت: مجمع جهانی بلایا برای کاهش خطرات بلایای طبیعی از امروز تا 27 اردیبهشت ماه  به مدت شش روز در کشور سوئیس برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، علی بختیاری مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل افزود: این مجمع در نظر دارد یک جنبش قوی و پایدار برای کاهش خطرپذیری بلایا در سراسر جهان ایجاد نماید که منجر به افزایش مسئولیت و تقویت تاب آوری حوادث در جوامع می شود.
بختیاری تاکید کرد: با عنایت به برنامه ریزی صورت گرفته برای حضور موثر و ارائه دستاوردها و توانمندی های کشورمان در زمینه مدیریت بحران، جمهوری اسلامی ایران در راس هیاتی به ریاست اسماعیل نجار معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور و با حضور نمایندگانی از کارگروه ها و دستگاه های همکار در این نشست حضور می یابند.
مدیرکل روابط عمومی تصریح کرد: این مجمع از جمله نشست های مهم جهانی در حوزه کاهش خطر پذیری بلایا است که با حضور نمایندگان اکثریت قریب به اتفاق کشورهای دنیا برگزار می شود و در حاشیه آن نشست های تخصصی با حضور وزرای کشورهای شرکت کننده، نمایشگاه اقدامات کشورها، جشنواره فیلم حوادث و کارگاه ها و نشست های تخصصی متعددی برنامه ریزی شده است.
علاوه بر ایراد نطق رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در نشست عمومی ، ملاقات با دستیار دبیرکل، رئیس آژانس توسعه همکاری های سوئیس و روسای برخی هیات های کشورهای شرکت کننده از دیگر برنامه های این اجلاس می باشد.

 
عكس هاي مرتبط :

بيشتر
^