• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

1398/2/23 دوشنبهنجار تبیین کرد:
برگزاری بی نقص و با شکوه بزرگداشت امام راحل در سی سال اخیر / استانداران برنامه های بزرگداشت امام خمینی(ره) را پیگیری کنند
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اندیشیده شده است و استانداران وظیفه دارند تمامی برنامه های بزرگداشت را با جدیت پیگیری کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور اظهار کرد: تشکیل ستادهای استانی به ریاست استانداران و ستادهای شهرستانی به ریاست فرماندار و اتخاذ تمهیدات لازم در برگزاری با شکوه این مراسم در دستور کار قرار دارد.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور تاکید کرد: مکتب سیاسی امام راحل دارای شاخص های برجسته ای است که می تواند به عنوان الگویی بی نظیر به جهانیان معرفی شود.
نجار تصریح کرد: با برگزاری این یادبودها و مراسمات است که ارزش های امام (ره) در اذهان برجسته می شود.
وی ادامه داد: استانداران همانند سال های گذشته برنامه های بزرگداشت امام راحل را در دستور کار قرار دهند تا ماموریت هایی که ستاد بزرگداشت به وزارت کشور محول کرده است را به خوبی و با جدیت دنبال و اجرایی کنیم.
معاون وزیر کشور یادآور شد: بزرگداشت امام راحل در سی سال گذشته بی نقص و با شکوه خاصی برگزار شد و امسال نیز سعی داریم تا به صورت جدی امنیت و اجرای این مراسم را برقرار کنیم.
.
 
عكس هاي مرتبط :

بيشتر
^