• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

اخبار برگزیده

1396/5/17 سه شنبهنجار در یزد:
تاکید بر ارتقای تجهیزات آتش نشانی استانها / بازدید از بخش ندوشن شهرستان میبد
معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور بر ارتقای تجهیزات آتش نشانی در مراکز استانها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار در بازدید از ساختمان مرکزی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یزد ضمن اشاره به فداکاریها و جان فشانی های آتش نشانان گفت: برای تحقق این مهم 2 هزار میلیارد تومان برای 6 سال آینده در نظر گرفته شده است که امیدواریم با عنایت ویژه دولت این مبلغ تامین اعتبار شود.
معاون وزیر کشور ضمن تبریک ثبت جهانی شهر یزد به مردم و مسئولان یزد گفت: بافت تاریخی یزد، بافتی منحصر به فرد و شناخته شده است.
نجار خاطر نشان کرد: ضروری است در رابطه با ایمن سازی این بافت مهم تاریخی در شهرستان یزد طرح های پژوهشی و علمی تهیه شود.
در این نشست رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی یزد با بیان اینکه در شهر یزد 10 ایستگاه آتش نشانی مستقر و مشغول فعالیت است گزارشی از خدمات رسانی به مردم ارائه داد و ارتقا و نوسازی تجهیزات آتش نشانی این شهر را خواستار شد.
همچنین نجار با حضور در بخش ندوشن شهرستان میبد و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای این بخش و قرائت فاتحه به همراه مدیرکل مدیریت بحران استان، فرماندار میبد و بخشدار ندوشن با کشاورزان و دام پروران ندوشنی دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفت.
وی ضمن بازدید میدانی از مراتع، باغات و مزارع ندوشن که دچار پدیده خشکسالی شده اند، گفت: پدیده خشکسالی به ویژه در پنج سال گذشته بسیاری از باغات و مراتع روستاهای کشور را خشک کرده و موجب مهاجرت روستاییان از محل زندگی شان به شهرها شده است.
 

عكس هاي مرتبط :

^