• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

اخبار برگزیده

1396/6/14 سه شنبهنجار در دیدار با نماینده ارشد جایکا:
آماده انتقال تجربیات در زمینه مقاوم سازی و ساخت مسکن روستایی به سایر کشورها هستیم
رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با توجه به تجارب موفق و ارزنده جمهوری اسلامی ایران در زمینه مقاوم سازی و ساخت مسکن روستایی آماده انتقال آن به سایر کشورها هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور صبح امروز با نماینده ارشد و مشاور تدوین پروژه های جایکا در جمهوری اسلامی ایران در محل ساختمان مرکزی سازمان دیدار و گفتگو کرد.
اسماعیل نجار در این دیدار ضمن ابراز تمایل کشورمان به همکاری با ژاپن در زمینه مدیریت بحران گفت: حضور فعال جمهوری اسلامی ایران در تدوین سند سندای و اهتمام در اجرای این سند گواه این مدعاست.
معاون وزیرکشور با تشریح اهمیت مدیریت بحران در جمهوری اسلامی ایران و اولویت بخشی به پروژه های مشترک با سازمان های بین المللی تصریح کرد: اجرای پروژه ها و برنامه های مشترک و هماهنگی برای بازدید متخصصین کشورمان از امکانات و توانمندی های ژاپن در زمینه مدیریت بحران از دیگر برنامه های این سازمان است.
رییس سازمان مدیریت بحران کشور برگزاری نشست ها و دوره های تخصصی با نهاد های بین المللی را از بسترهای تبادل تجربیات دانست و بر آمادگی ایران برای مبادله هیات هایی در سطوح مختلف در این زمینه تاکید کرد.
رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران کشور در پایان گفت: آموزش مدیریت مقابله با بحران و تخمین سریع خسارات، همچنین افزایش ایمنی در ساخت و سازهای انجام شده از محورهایی است که تمایل داریم همکاری ‌های خود را در آن گسترش دهیم.
جایکا (آژانس همکاری های بین المللی دولت ژاپن) یک سازمان دولتی مستقل بین‌المللی در ژاپن است که در زمینه توسعه به دولت ژاپن و همچنین کشورهای در حال توسعه کمک می‌کند.
              
 
عكس هاي مرتبط :

^