• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

اخبار برگزیده

1397/7/18 چهارشنبهنجار در سفر به مناطق سیل زده گیلان:
 صبح امروز بازدید از مناطق آسیب دیده رودسر و املش/ بازدید از پل کیازنیک املش کرد/ عزیمت به سمت تالش
اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور صبح چهارشنبه از پل تخریب شده کیازنیک شهرستان املش واقع در شرق استان گیلان بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، اسماعیل نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با همراهی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، از پل های کیازنیک و لرداسرای شهرستان املش که بر اثر سیلاب اوایل هفته جاری تخریب شده بودند، بازدید کرد.
نجار با بیان اینکه پل بزرگ کیازنیک املش تنها راه ارتباطی مردم مناطق لات لیل و اطاقور لنگرود به املش بود که بر اثر سیلاب تخریب شد گفت: از رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان املش و و سایر دستگاه های متولی درخواست شد تا هرچه سریعتر نسبت به احداث راه جایگزین برای تردد روستاییان و کشاورزان اقدام نمایند.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به سفر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به گیلان گفت: بارش های شدید جمعه و شنبه گذشته در گیلان موجب آبگرفتگی شهرها و جاری شدن سیلاب شد؛ وقوع سیلاب خسارت هایی را نیز به تاسیسات زیربنایی استان وارد کرد و تاکنون موجب تخریب چندین دستگاه پل، بسته شدن برخی راه های فرعی و بروز مشکلاتی برای مردم شده است.
شهرستان املش با دو بخش مرکزی و رانکوه، در 70 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
 
عكس هاي مرتبط :

^

تحت نظارت وف ایرانی