• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

اخبار برگزیده

1397/10/18 سه شنبهسخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در گفت و گو با ایرنا:
آب شرب، برق، تلفن و گاز مناطق زلزله گیلانغرب برقرار است
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد: آب شرب، برق، تلفن و گاز مناطق زلزله گیلانغرب برقرار است و مشکل خاصی برای مردم ساکن این مناطق وجود ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت بحران کشور، بهنام سعیدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا اظهار داشت: طبق آخرین اطلاعات ارزیابی شده دریافتی از مناطق زلزله زده گیلانغرب استان کرمانشاه هم اکنون دستگاه های عضو در کارگروه مدیریت بحران این شهرستان مشغول خدمت رسانی هستند و وضعیت آب شرب، برق، تلفن و گاز منطقه نیز برقرار است و مردم با آرامش در حال گذران زندگی هستند.
وی از عموم مردم ساکن در غرب کرمانشاه خواست اخبار مربوط به حوادث طبیعی از جمله زلزله را فقط از مراجع رسمی پیگیری و دریافت کنند.
زلزله ای به بزرگی 5.9 دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) عصر روز یکشنبه حوالی شهرستان گیلانغرب در غرب استان کرمانشاه را لرزاند که تاکنون چندین پس لرزه گزارش شده که بزرگترین آن 4.8 ریشتر بوده است.
این زمین لرزه در شهرستان های قصرشیرین و سرپل ذهاب و دیگر مناطق استان کرمانشاه احساس شد به طوری که مردم از شدت آن به خیابان ها آمدند.
از زمان وقوع زلزله 7.3 ریشتری در 21 آبان سال 96 تاکنون بیش از 6 هزار و 400 زمین لرزه در استان کرمانشاه به ثبت رسیده است.
زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان 96 در 11 کیلومتری بخش ازگله، 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه 620 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشت.
این زلزله به 10 شهرستان و یک هزار و 932 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی های صورت گرفته 103 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دید.
 
عكس هاي مرتبط :

^