• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

استانها و کارگروه ها

1396/5/21 شنبه
امدادرسانی به حادثه دیدگان و تجسس مفقودین سیلاب جمعه گلستان ادامه دارد
مقدم مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان با اشاره به ادامه تجسس برای آگاهی از سرنوشت مفقودین حادثه سیلاب در زرین گل علی آباد، گفت: با پیوستن نیروهای کمکی ارتش و سپاه به امدادگران؛ عملیات امداد رسانی به حادثه دیدگان و جستجو برای یافتن 2 مفقودی در حال انجام است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور به نقل از ایرنا صادقعلی مقدم افزود: در پی بارش های رگباری عصر پنجشنبه تا روز جمعه براثر وقوع سیلاب در دهنه زرین گل علی آباد از توابع این استان، یک دستگاه پراید به همراه سه سرنشین که اعضای یک خانواده بودند، گرفتار شدند که تاکنون تنها پیکر مادر خانواده پیدا شده است.
وی عنوان کرد: با تلاش نیروهای امدادی پس از ساعت ها جستجو، روز جمعه لاشه خودرو در یک کیلومتر پایین تر از محل حادثه مشاهده و حدود ظهر دیروز به فاصله سه کیلومتر پایین تر، پیکر بی جان مادر 35 ساله این خانواده، پیدا شد.
مقدم ادامه داد: جستجو برای یافتن پدر و فرزندش تا شب گذشته بی نتیجه ادامه داشت و به علت تاریکی هوا و انباشته شدن سنگ، شاخه ، برگ و تنه درختان بر روی هم و سخت بودن تجسس عملیات متوقف و از بامداد امروز مجددا در حال انجام است.
به گزارش ایرنا براثر بارش های رگباری، باد شدید و سیلاب که ازعصر پنجشنبه در گلستان به خصوص مناطق شرقی این استان آغاز شده بود، 2 نفر فوت کرده و 2 نفر ناپدید شده اند.
این حادثه همچنین خساراتی به چندین دستگاه خودرو و تراکتور، مناطق شهری و روستایی، منازل مسکونی، زمین های کشاورزی و محصولات زراعی و زیرساخت های مناطق شهری و روستایی و جاده های گلستان بویژه در شهرستان های کلاله، آزادشهر، مینودشت، رامیان و علی آباد وارد کرده است.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری گلستان ضمن یادآوری اینکه سیلاب موجب مسدود شدن و خسارت به راه های اصلی و فرعی مناطق مختلف استان شد در خصوص میزان آسیب های وارده، گفت که میزان خسارات این حادثه با پایان عملیات امداد و نجات بررسی واعلام می شود.
 
عكس هاي مرتبط :

^