• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

استانها و کارگروه ها

1397/9/12 دوشنبه
خسارت سیل اخیر چهارمحال و بختیاری 281 میلیارد ریال اعلام شد
 معاون دفتر مدیریت بحران استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: سیل اخیر در این استان 281 میلیارد ریال به زیرساخت های استان خسارت وارد کرد.

خسرو کیانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: به دنبال بارندگی های اخیر در نقاط مختلف چهارمحال و بختیاری وجاری شدن سیل در برخی مناطق، 281 میلیارد ریال خسارت به تاسیسات زیربنایی، مسکونی و کشاورزی این استان وارد شد.
وی افزود: از این میزان خسارت 123 میلیارد ریال مختص بخش زیربنایی، 30 میلیارد ریال مرتبط با حوزه مسکونی و 128 میلیارد ریال مربوط به کشاورزی است.
کیانی تصریح کرد: به دنبال بارندگی های اخیر در نقاط مختلف چهارمحال و بختیاری و جاری شدن سیل در برخی مناطق این استان بخشی از وسایل منزل 50 خانوار لردگان دچار خسارت جدی شد.
وی یادآور شد: بیشترین میزان خسارت 30 میلیارد ریال مرتبط به حوزه مسکونی است.
به گزارش ایرنا، به دنبال بارندگی های اخیر در نقاط مختلف چهارمحال و بختیاری و جاری شدن سیل در برخی مناطق این استان بخشی از مسیل شهر لردگان و قسمتی از دیوار بیمارستان این شهر تخریب و آب به سمت شهر روانه شد.
امدادگران جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری نیز هنگام این بارندگی ها به بیش از 630 حادثه دیده امدادرسانی کردند.
امداد رسانی به بیش از 130 خانوار عشایری، حادثه دیدگان وقوع سیل و آبگرفتگی منازل و همچنین در راه ماندگان در قالب 30 تیم امدادی با فعالیت 135 امدادگر ارائه شد.
بیشترین خدمات رسانی در شهرستان های لردگان، کوهرنگ، بروجن و اردل و منطقه سبزکوه بوده است.
19 دستگاه آمبولانس و ست نجات برای امداد رسانی به محل های حادثه اعزام و 83 تخته پتو، 10 تخته موکت، 75 کیلو نایلون، 109 قوطی کنسرو و 19 کیلوگرم خرما در این مناطق توزیع شد.
 

عكس هاي مرتبط :

^