• ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

عنوان سایت

استانها و کارگروه ها

1397/10/9 يكشنبه
بارش برف ۴۰سانتی در گیلان
مدیرکل مدیریت بحران گیلان با اشاره به بارش برف ۴۰سانتی‌متری در برخی نقاط گیلان گفت: ۵۰ آفرودسوار با ۶۰ سرنشین که در محور ماسال دچار مشکل شده بودند توسط نیرو‌های امدادی نجات یافتند.

رضا اسلامی اظهار داشت: برخی از محور‌های مواصلاتی گیلان در ساعات گذشته به‌علت بارش برف مسدود شده بودند که با حضور به‌موقع نیرو‌های راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان مشکلات پیش‌آمده کاملاً رفع شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از بارش برف در تمام مناطق کوهستانی و ییلاقی این استان خبر داد و عنوان کرد: بارش برف در برخی از این نقاط بین ۲۰ تا ۴۰ سانتی‌متر گزارش شد و در مابقی حوزه‌ها نیز این وضعیت به‌صورت بارش متناوب برف و باران است.

اسلامی بروز یک‌سری مشکلات در تردد و عبور و مرور وسائط نقلیه را در فصل زمستان طبیعی دانست و ابراز داشت: با تمام این ملاحظات اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان از قبل تمهیدات لازم را اندیشیده بود و به دستگاه‌های ذی‌ربط اعلام آماده‌باش کرده بود.

وی از حل انسداد محور سیاهکل توسط عوامل راهداری گیلان خبر داد و تصریح کرد: مشکلات انسداد محور گیلوان به زنجان در محدوده علی‌آباد نیز در حال حاضر با تلاش دستگاه‌های ذی‌ربط از جمله اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان کاملاً برطرف شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان در تشریح وضعیت ۵۰ آفرودسواری که از اواخر وقت دیروز با ۶۰ نفر سرنشین در محور ماسال به‌علت بارش برفگیر شده بودند بیان داشت: با حضور نیرو‌های امداد و نجات مشکلات این گروه آفرودسوار نیز با موفقیت رفع شد.

اسلامی با تأکید بر اینکه هم‌اکنون هیچ راه و محوری در گیلان به‌علت بارش برف مسدود نیست افزود: علاوه بر این‌ها با تمهیدات ستاد مدیریت بحران گیلان سفارش‌های لازم به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان نیز انجام شده بود تا مشکلی در حوزه کمبود سوخت ایجاد نشود.

عكس هاي مرتبط :

^